Књижевно вече у дому ученика

Поезија је моја моћ, ја сам њена вечна тема, мото је књижевне вечери одржане у нашем Дому 28.03.2022. Чланице литерарно – новинарске секције организовале су ово вече са идејом да размене сопствене мисли и осећања преточене у стихове.

Учешће су узеле Милица Рафаиловић, Јулија Петковић, Анастасија Маринковић, Драгана Филиповић и Нађа Арсић, као и некадашње домкиње, сада студенткиње, Јована Аксентијевић, Верица Буџовић и Александра Љубисављевић. Уз песму и гитару у извођењу Марије Милановић и Анђеле Достанић, ово вече протекло је у опуштеној и емотивној атмосфери, дружењу са осталим домкињама и васпитачима.

Размењени су стихови, осећања, настављена традиција неговања лепе речи, пронађена и она успавана инспирација и створена лепа заједничка успомена.