Сајам образовања и стипендија

Традиционална манифестација Сајам образовања и по 14. пут одржана је на Шумадија сајму. Преко 30 излагача основних и средњих школа, као и факултета, трудило се да своје квалитете и могућности које пружају ученицима и студентима прикажу на најбољи начин.
Промовисати своју школу у конкуренцији са најбољим образовним институцијама у граду, велики је изазов који наша школа већ 14. годину са успехом реализује.
На штанду су била изложена учила, приказани резултати са такмичења, као и међународне сарадње која школа остварује.
Ко може боље презентовати школу од оних који седе у клупама, који су дошли са једним циљем, да науче и примене своје знање? Зато су наши ученици приказали вештине које стичу у нашој школи. Приказ рада секције реалистичког приказа повреда, стања и обољења, као и приказ неге новорођенчета на моделу, изазвао је посебно интересовање посетилаца.
Овом приликом спојили смо лепо и корисно, па су ученици са својим наставницима мерењем крвног притиска и нивоа шећера у крви вршили и превентивне прегледе.
С разлогом, био је ово један од најпосећенијих штандова на сајму. Штанд су посетили:
– председник Скупштине града Мирослав Петрашиновић
– директор сајма Александар Штајн
– заменица председника Скупштине проф. др Анђелка Анђелковић
– проректор за наставу проф. др Владимир Ранковић
– чланица Градског већа за инвестиције и управљање пројектима Данка Андоновски
– начелник Школске управе Горан Јоксимовић

Како је све изгледало можете погледати у наставку.