Домијада

Током месеца априла одржане су Регионалне домијаде.
Ученице Дома узеле су учешће како на спортским домијадама тако и на такмичењу у културно уметничком стваралаштву домова средњих школа из нашег региона и успешно су нас представиле.
Спортска такмичења одржана су 9.04.2022. у организацији Дома ученика Пољопривредно-ветеринарске школе у Свилајнцу (одбојка,мали фудбал и шах) и 14.4.2022. у организацији Дома ученика средњих школа у Крагујевцу (кошарка, стони тенис и стрељаштво).
Шах је освојио екипно 3 место; појединачно ученица Нина Милић освојила је 3 место
Одбојка је освојила 2 место
Стрељаштво је освојило 2 место екипно; појединачно ученица Маријана Велић освојила је 3 место
У стоном тенису у појединачној конкуренцији ученица Сања Ракоњац освојила је 2 место
Кошарка је освојила 2 место

Регионална домијада у културно уметничком стваралаштву одржана је 20.04.2022. у организацији Дома ученика средњих школа у Крагујевцу. Наше ученице су учествовале у следећим категоријама: музика, фолклор, поетско сценски приказ, драмски приказ, ликовно и литерарно стваралаштво и ликовна изложба.
Ученица Валентина Грујић освојила је 1 место у поетско сценском приказу
Фолклор је освојио 2 место