Школско такмичење из здравствене неге

Школско такмичење из здравствене неге је одржано 19. 3. 2022. године у 8 часова.
Циљ такмичења био је рангирање ученица које су учествовале, због одабира кандидата који ће школу представљати на републичком такмичењу. На такмичењу су учествовале 4 ученице III разреда образовног профила медицинска сестра техничар. Ученице су наступале појединачно. Концепт такмичења је подразумевао израду теста знања и практично извољење два радна задатка.
Највећи ниво знања и умећа показале су ученице Велић Милица (199 бодова) и Марковић Милица (197 бодова), док су скоро уједначене биле Кумрић Марија (186 бодова) и Милутиновић Ана (185 бодова).Закључак такмичења је да су ученице добро усвојиле знања, што се може уочити из на основу освојених бодова.
Наставници ментори су Гордана Стевановић и Татјана Милутиновић, супервизор је био координатор наставе вежби Јелена Тодоровић, а организатор Вукосава Продановић.