Настављена сарадња са Искром

Спортско привредно друштво Раднички и Медицинска школа са домом ученика „Сестре Нинковић“ потписали су уговор о техничкој сарадњи, којим је ученицима ове школе омогућено коришћење просторија Центра за спорт и рехабилитацију особа са инвалидитетом „Искра“.

Будући медицински радници могу да стичу практична знања кроз пружање помоћи особама са инвалидитетом, које овај спортски центар користе за рехабилитацију и бржи опоравак након терапија.

Просторије Центра за спорт и рехабилитацију особа са инвалидитетом „Искра“ од данас су доступне и ђацима Медицинске школе са домом ученика „Сестре Нинковић“. Ово је наставак успешне сарадње ове школе и Спортског привреднопг друштва Раднички.

Теретану, конгресну салу и простор опремљен са више од 20 кревета ученици ће моћи да користе бесплатно, а све са циљем успостављања добре комуникације између будућих медицинских радника и особа са инвалидитетом.

Погледајте видео са РТК ОВДЕ.