Хуманост на делу – „Еко није далеко“

Чланови Еколошке секције, са својим менторима и, ове године организују прикупљање пластичних чепова како би, у сарадњи са организацијама које се баве рециклирањем, обезбедили куповину ортопедских и других помагала особама са инвалидитетом.

У акцији учествују сви ученици наше школе, као и запослени, како би се обезбедила што већа количина чепова за куповину помагала којим бисмо помогли суграђанима којима је ова врста помоћи неопходна. У ту сврху, ученици првог разреда су обезбедили и обележили адекватне посуде које су распоређене по свим учионицама и канцеларијама у школи. Уз захвалност свима који су се већ одазвали нашем позиву за учешће у акцији, надамо се да ћемо до краја календарске године прикупити довољно килограма пластичних чепова како бисмо за новогодишње празнике обрадовали неке од наших суграђана.