Tвоје тело нема цену

Дана 14. 10. 2019. године, у 13 часова, наша школа је угостила представнике МУП-a, Полицијске управе Крагујевац, у оквиру презентације пројекта „Твоје тело нема цену“. Презентацији је присуствовао велики број ученика и наставника, а окупљеним слушаоцима се обратио предавач Иван Јеремић, инспектор ПУ Крагујевац. Након предавања, развијена је дискусија на ову тему. Ученици су понели позитивне утиске са ове поучне презентације. Комплетну акцију у школи спровели су: Тим за заштиту од насиља, занемаривања, злостављања и дискриминације, Тим за сарадњу са локалном самоуправом, Ђачки парламент и руководство школе. Захваљујемо наставнику ликовне културе Александри Ракоњац и колегиници Драгани Вукадиновић, које су са ученицима наше школе организовале занимљиву изложбу радова на ову тему. Своју подршку пројекту у нашој школи пружила је и омладина ЈАЗАС-а.