ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

Трка за срећније детињство (хуманитарно-рекреативна манифестација) одржана је 01.10.2017.године. Акција је организована на нивоу града у сарадњи са предшколским установама, свим основним и средњим школама и ветеранима Црвеног крста.
Прелепо време тога дана са пуно сунца измамило је пуно учесника и грађанства на улицу. Посебан догађај је био када су нижи разреди кренули са старта, а ветерани са циља,једни другима у сусрет.То је измамило велики аплауз посматрача, јер су се на пола
На посебним штандовима продавали су учесничке бројеве за трку, чиме се помаже прикупљање средстава за помоћ угроженој деци Крагујевца. Један од штандова омогућио је деци преглед зубића и савете за родитеље од стране стоматолога.На једном штанду обављала се контрола крвног притиска учесницима Полумаратона.
Било је доста забавних полигона (чуњеви,пикадо,трка у џаковима…), на радост дечице.
Све је протекло у најбољем расположењу.