Домијада 2016.

Ученице Дома ученика Медицинске школе „Сестре Нинковић“ узеле су учешће како на спортској домијади тако и на такмичењу у културно уметничком стваралаштву домова средњих школа из нашег региона.
Спортска такмичења одржана су 25. марта у организацији Дома ученика Пољопривредно-ветеринарске школе у Свилајнцу (одбојка, стони тенис, шах) и 29. марта у организацији Дома ученика средњих школа „Артем“ у Крагујевцу (кошарка, мали фудбал, стрељаштво).

Регионална домијада у културно уметничком стваралаштву одржана је 8. априла у организацији Дома ученика Пољопривредно-ветеринарске школе у Рековцу. Наше ученице су учествовале у свим категоријама: етно певање, ритмика, фолклор, поетско сценски приказ, драмски приказ.

Фотографије можете погледати ОВДЕ.