Ученици наше школе истражују свет вербалне и невербалне комуникације

Ученици одељења III-5 су 16. априла имали прилику да зароне дубље у свет комуникације кроз радионицу која је одржана у Америчком кутку. Радионица је била посвећена истраживању како вербалне тако и невербалне комуникације, кључних вештина за успешно комуницирање у данашњем свету.

Током радионице, ученици су имали прилику да разумеју значај језика тела, тон гласа и других невербалних елемената у комуникацији. Кроз интерактивне вежбе и дискусије, истраживали су како се ови елементи могу користити за ефикасну комуникацију. Ова радионица представљала је прилику за наше ученике да унапреде своје комуникационе вештине и постану свеснији начина на које комуницирају са другима.

Захваљујемо се Америчком кутку и Бранки Дечковић на прилици да наши ученици прошире своје хоризонте и стекну нове вештине које ће им користити у будућности.

Радица Павловић, наставница српског језика и књижевности