TESOL Mini Conference for English Language Teachers „The Power of Creativity in Teaching and Learning“

1.7.2023. године, у Медицинској школи са домом ученика „Сестре Нинковић“ одржана је једнодневна конференција за наставнике и студенте енглеског језика. Организатори конференције су Jenny Lemper (Џени Лемпер), ELF (English language Fellow), која последње две године ради на ФИЛУМ-у као страни лектор, и Бранка Дачески, наставник енглеског језика.
Конференција је подржана од стране америчке амбасаде, а медицинска школа је ове године била домаћин.
На конференцији је присуствовало око 40 наставника и студената енглеског језика, који су кроз четири радионице, округли сто, и панел дискусију имали прилику да чују примере добре праксе, поделе своја искуства, и уче једни од других.