Прослављен Дан школе и братимљење са Медицинском школом са домом ученика из Косовске Митровице

19. маја 2023. године обележено је 76 година постојања и рада Медицинске школе са домом ученика „Сестре Нинковић“. Свих 76 година сија пуним сјајем, пркоси времену, одолева свим изазовима и налази се у елити најбољих школа.
Градила је, неговала и развијала многа пријатељства, и баш данас, једно пријатељство крунисано је братимљењем. Повеље братимљења потписали су Марина Бишевац, директорка Медицинске школе са домом ученика из Косовске Митровице и Владимир Јакшић, директор Медицинске школе са домом ученика „Сестре Нинковић“ из Крагујевца.
Ученицима и наставницима менторима који су освојили најсјајнија одличја на републичким такмичењима у школској 2021/22. години уручене су награде.
Данас су постављени неки нови циљеви и отворени нови путеви. На нама је да по њима чврсто корачамо.