Дан отворених врата

У ишчекивању почетка нове школске године, у среду 10.5.2023. организован је Дан отворених врата. Ова активност је организована са циљем упознавања ученика завршног разреда основних школа са простором наше школе (кабинети, опремљеност кабинета, дом ученика) и образовним профилима који су планирани за наредну школску годину. Активност је организовао Тим за каријерно вођење у сарадњи са Ученичким парламентом.

Ученици – матуранти су били домаћини за своје младе будуће колеге. Презентовали су им начин организације наставе теорије и вежби, ваннаставне активности, секције и својим искуством појаснили све нејасноће будућим ученицима.
Највећи утисак на госте је оставила могућност узимања учешћа у реализацији Еразмус + пројеката.
Пошто су на сајту школе доступне све информације у вези рада школе, родитељи и будући ученици су упућени да се на тај начин информишу.