Базар здравља

Дана 26.5.2022.год. у свечаној сали школе организован је Базар здравља. Ову већ традиционалну манифестацију подржали су пријатељи школе: Институт за јавно здравље Крагујевац, Дом здравља Крагујевац, Апотека Крагујевац, Завод за здравствену заштиту радника Крагујевац, Геронтолошки центар Крагујевац, Завод за стоматологију, Црвени крст и Wellnes by Оriflame.
Базар су посетили ученици и запослени наше школе, ученици и наставници основних школа у склопу манифестације „Дан отворених врата“, као и грађанство.
Посебно задовољство је што су Базар посетили гости из Португалије, Турске, Шпаније и Северне Македоније у оквиру пројекта Erazmus+.
Базар су организовали и реализовали Тим за сарадњу са локалном самоуправом и Тим за каријерно вођење и саветовање школе. Стручно веће здравствене неге било је носилац активности.