ДЕЦА СУ УКРАС СВЕТА: Подела новогодишњих пакетића

У Свечаној сали школе у понедељак 27.12.2021. године уручени су пакетићи деци наших радника.
Ученици трећег разреда смера медицинска сестра васпитач узели су учешће у припреми и реализацији ове свечаности.
Наставници који су били подршка ученицима су Драгана Тимић Симић, Гордана Стевановић, Сања Врањешевић и кординатор за наставу вежби и блока Јелена Тодоровић.
Ученици су дочекали децу и као аниматори са њима решавали лавиринт, забављали их и поделили им новогодишње честитке.
У изради новогодишњих честитки поред ученика III5 одељења учешће су узели и ученици II1одељења и чланови секције за здравствено васпитни рад. У наставку свечаности ученици су извели кратку представу ,,Деца су украс света“. Текст и адаптацију ученици су урадили са професорком Књижевности за децу Драганом Тимић Симић.
Ученик Алекса Јошовић био је Деда Мраз у представи који је касније и поделио пакетиће деци. У реализацији активности учешће је узео и Тим за сарадњу са локалном самоуправом и партнерима школе.
Додела пакетића је била последња у низу активности ,,Новогодишње чаролије“.