Медицинска школа добила плакету „Широко срце“

Ученици наше школе постигли су сјајне резултате и дали изузетан допринос добровољном давалаштву крви.
Поводом тога, наша школа је добитник плакете Црвеног крста Србије „Широко срце“ за изузетне резултате остварене у добровољном давалаштву крви у претходној календарској години у категорији средњих школа.
Плакету „Широко срце“ примио је директор школе, Владимир Јакшић, у име свих ученика и запослених у школи на свечаности организованој поводом Светског дана добровољних даваоца крви 15.06.2021. године у сали Скупштине града Крагујевца.
Захваљујемо се на изузетној сарадњи запосленима у Црвеном крсту Крагујевац и трансфузији крви Клиничког центра, као и ученицима наше школе и запосленима који су добровољно дали крв.
Без ученика и њихове мотивисаности и хуманости за добровољно давалаштво крви, ова плакета сада не би красила хол наше школе као знак одличног успеха у хуманитарној акцији.