Пројекат „Рана превенција“ у Медицинској школи са домом ученика „Сестре Нинковић“

У нашој школи је 23.10.2020. године. од 8:00 до 9:30 рализован Пројекат „Рана превенција“ кога су водили др. Ивица Магић-спец. гинекологије, др Мирјана Арсенијевић – спец. гинеколиге, др Мирјана Илић – педијатар, Александра Јоксић – психолог и Снежана Мијаиловић – медицинска сестра-педагог за ученике трећег разреда. Ученици су има прилику да слушају предавање на тему Адолесцентне трудноће, Планирања породице и контрацепције, Разликовање  љубави и заљубљености, Одговорност мадих особа за здраво одрастање као и да активно учествују у радионици „Како рећи НЕ“.