Наша ординација – у хуманитарне сврхе

У среду, 30. октобра у 18:30 часова, чланови Драмске секције Медицинске школe са домом ученика “Сестре Нинковић“ одиграли су представу Наша ординација у хуманитарне сврхе. Овом приликом сакупљена су значајна новчана средства која ће бити потрошена за куповину новогодишњих пакетића најмлађим пацијентима Клиничког центра у Крагујевцу и корисницима Прихватилишта за децу и младе Књегиња Љубица.
Позив да погледају представу и учествују у овој хуманитарној акцији упућен је и осталим средњим школама у граду.
Како би најавиле представу и промовисале хуманитарну акцију, чланице Драмске секције, Јована Радојевић и Анђела Савкић, биле су гошће програма Браво радија. Велику захвалност дугујемо Нини Недељковић са Браво радија јер смо добили прилику да говоримо о ваннаставним активностима ученика наше школе које ђачко доба чине јединственим и другачијим.
Ова хуманитарна акција само је једна у низу активности које ученици и наставници Медицинске школe са домом ученика “Сестре Нинковић“ организују.