Победа наших ученика у квизу „Kултурно наслеђе Шумадије“

Ученици наше школе су се и ове године опробали у надметању знања у квизу „Културно наслеђе Шумадије“. Квиз је организован у Првој крагујевачкој гимназији у оквиру Ноћи истраживача 27. 9. 2019. године. Поред наших ученика учествовале су још три екипе Прве крагујевачке гимназије и школе „Тоза Драговић“. Тим наше школе је носио назив „Видари“, и чинили су га ученици првог разреда: Ива Стевановић, Василије Смиљковић и Жељко Куч. Квиз је организован преко апликације Kahoot, што је захтевало и брзину у давању тачних одговора. Наш тим је показао одлично знање и однео убедљиву победу. Награђени су прикладним поклонима. Наставнице које су припремале ученике за квиз биле су Ивана Човић и Сандра Меловић.