Коначни резултати конкурса за дом ученика Медицинске школе за школску 2019/20. годину

Пријављивање кандидата за преостала слободна места је од 26 до 29. августа 2019. године, са потребним конкурсним документима (пријава на конкурс-добија се у школи, уверење о приходима по члану домаћинства за период јануар-март 2019. године и копија сведочанства о завршеном претходном разреду за ученице II, III и IV разреда средње школе, а за ученице првог разреда копије сведочанстава V, VI, VII и VIII разреда, уверење о обављеном завршном испиту и сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању).

Коначне резултате конкурса за дом ученика Медицинске школе за школску 2019/20. годину у јуну, можете погледати ОВДЕ.