Светски дан без дуванског дима

Дана 31.05.2019. године, у Тржници на Аеродрому обележен је Светски дан без дуванског дима.
У сарадњи са Институтом за јавно здравље, Домом здравља, Заводом за заштиту радника, Заводом за хитну медицинску помоћ, Градском организацијом Црвеног крста, Апотеком Крагујевац, и ЈКП Шумадија,ученици наше школе су учествовали у спровођењу здравстено-васпитних акција промовишући здраве стилове живота.
Ове године Светски дан без дуванског дима обележен је под слоганом ,, Не дозволите да због дувана изгубите дах“ .

Акција је спроведена захваљујући ангажовању ученика трећег разреда и наставника, који руководе секцијама за здравствено васпитни рад, болести зависности и Црвеног крста, као и члановима Тима за сарадњу са локалном самоуправом.
31.05. 2019. године