Ученици Медицинске школе у војној фабици ,,Застава оружје“

Дана 15.04.2019. године у просторијама Војне фабрике ,,Застава оружје“ ученици наше школе, уз подршку наставника, спровели су акцију мерења артеријског крвног притиска и нивоа шећера у крви запосленима у Војној фабрици. Ученици су такође извели и показну вежбу КПР-а, као и збрињавање најчешћих повреда у овој области рада.

Овом акцијом смо започели сарадњу са Војном фабриком ,,Застава оружје“, за коју се надамо, да ће уз обострано задовољство трајати дуго.

Акција је спроведена захваљујући ангажовању ученика трећег разреда и наставника, који руководе секцијама за здравствено васпитни рад, болести зависности и Црвеног крста, као и члановима Тима за сарадњу са локалном самоуправом и социјалним партнерима школе.

Фотографије погледајте ОВДЕ.