Фондација „Тијана Јурић“ у Медицинској школи у Крагујевцу

У препуној сали Медицинске школе оснивач и председник Фондације „Тијана Јурић“, Игор Јурић одржао је предавање на тему „ Безбедност деце и младих на интернету“.
Директор школе, Владимир Јакшић, захвалио се господину Јурићу на гостовању, и истакао да, нажалост лоше ствари се дешавају, и да млади морају да знају како да се заштите.
Ученици, представници Савета родитеља, Школског одбора и школе имали су прилике да чују о опаностима које носи интернет, трговини људима, сексуалној и радној експлоатацији, вршњашком насиљу.
Све активности фондације намењене су деци, младима, њиховим родитељима и стручњацима из разних области, а циљ је стварање сигурног окружења.
„БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ ЈЕ ОДГОВОРНОСТ СВИХ НАС“ , је порука коју носимо са ове трибине.