Извештај о одржаном VII школском такмичењу из здравствене неге

Седмо школско такмичење из здравствене неге Медицинске школе „Сестре Нинковић“ одржано је 13.3.2019 године. Такмичење је организовано у организацији наставника стручног већа здравствене неге.
Такмичење је имало свој циљ:
 Рангирање ученика који су учествовали у циљу одабирања ученика који ће школу представљати на републичком такмичењу.
Такмичење је одржано по принципу отвореног часа са дискусијом на тему „Медицинско техничке радње“ са дискусијом, у дискусији су учествовали сви наставници здравствене неге у циљу уједначавања критеријума и стандарда значајних за медицинко техничке радње.
На такмичењу је учествовало пет ученица које су трећи разред образовног профила медицинска сестра техничар,највећи спепен знања и умећа показале су : Миљојковић Тијана, Журић Тамара, Бранковић Андријана. Наставник ментор Вукосава Продановић. Ове ученице ће као екипа представљати нашу школу на седмом републичком такмичењу које ће се одржати 12. и 13. априла у Београду.
Такмичење је одржано према плану, испунило је свој циљ и очекивања.