Дружење са четвртацима

У понедељак, 30. маја 2016. године, у ТВ сали Дома ученика наше школе организовано је дружење са четвртацима. Ученице четвртог разреда ускоро чека велика прекретница у њиховим младим животима, као и одлазак из Дома ученика у коме су провеле своје веселе и тужне, занимљиве и досадне тренутке. Традиционално, њима цимерке, васпитачи, психолог и управница оваквом активношћу показују своју жељу да пут наставе успешно, са пуно среће и задовољства.
Овом приликом су ученице I, II и III разреда са својим васпитачима и психологом припремиле мала изненађења – цртеже, споменаре, стихове, остављајући пано на коме сви могу написати своја размишљања…
У нади да ће се увек радо сећати Дома ученика Медицинске школе, поручујемо речи које одзвањају око нас: „Од колевке па до гроба, најлепше је домско доба“!

Дружење са четвртацима 2016.