Отворена врата 2016.

У суботу, 14. маја 2016. године наша школа је „отворила врата“ родитељима, будућим ученицима и свима онима који су заинтересовани за рад установе. Овом приликом су наши ученици презентовали све образовне профиле, посебно оне планиране за школску 2016/17. годину (медицинска сестра-техничар, педијатријска сестра-техничар, медицинска сестра-васпитач, лабораторијски техничар и зубни техничар), али и практично показали своја већ стечена умећа из одговарајућих области. Гости су обишли кабинете и остале просторије значајне за наставу и вежбе у школи. Подељени су флајери са основним информацијама, и приказана презентација са фотографијама од оснивања Медицинске школе са домом ученика до данас.
Отворена врата организована су од стране Тима за каријерно вођење, који овом приликом похваљује и захваљује се свим ученицима и колегама који су узели учешће у овој акцији.

Погледајте албум са фотографијама:

Отворена врата 2016.