Извештај са полагања испита за Пасош предузетничких вештина

Медицинска школа је отворила врата сад већ својим бившим ученицима 23. 9. 2019. године, када је у просторијама школе одржан онлајн испит за Пасош предузетничких вештина, под покровитељством организације Достигнућа младих.
Пасош предузетничких вештина је међународни сертификат који додељују чланице мреже Достигнућа младих широм Европе.
Испит су полагали прошлогодишњи учесници ученичке компаније BioCare: Немања Јовановић, Дуња Павловић, Тамара Радовановић и Јована Петровић.
Као што су претходне школске године показали ентузијазам у вођењу ученичке компаније, освајали престижне награде, гостовали у бројним јавним медијима, тако су ове године успели да ставе круну на своја знања и вештине из предузетништва полагањем испита за Пасош предузетничких вештина.
Сви ученици су успешно положили тест и добили сертификат који им гарантује да су стекли практично предузетничко искуство, предузетничке компетенције и практична знања из економије, финансија и пословања.
Испит је водила Биљана Петровић, наставник – ментор.